Novi krog v INL je ponovno postregel z dvema slovenskima obračunoma. Jeseničani so bili premočan nasprotnik za Mariborčane, podobno uspešni so bili tudi Založani proti Blejcem. V reviji zadetkov je krajši konec potegnilo Celje, Triglav pa je srečanje izgubil v podaljšku.

Team Jesenice : HDK Maribor 8:0
(3:0, 2:0, 3:0)

Strelci: 1:0 Brus (Berlisk, Dolinšek, 5.), 2:0 Dolinšek (Brus, Sodja, 11., PP1), 3:0 Remar (Manfreda, Rajsar, 17.), 4:0 Rajsar (Manfreda, Remar, 36.), 5:0 Rajsar (Remar, Manfreda, 40.), 6:0 Berlisk (Brus, 43.), 7:0 Brus (Berlisk, Dolinšek, 44.), 8:0 Rajsar (Remar, Manfreda, 56.)

Po visoki zmagi nad Slavijo, so Jeseničani podobno predstavo pokazali tudi proti Mariboru. Vlogo favorita so upravičili že v prvem delu, ko so hitro povedli, v prvi igri z igralcem več pa svoje vodstvo povečali. Mariborska obramba je do konca prvega dela pokleknila še tretjič. Pred drugim delom je v vratih Jesenic priložnost dobil Matic Boh, železarji pa so svoje priložnosti izkoristili šele ob koncu druge tretjine, ko je bil dvakrat uspešen Sašo Rajsar. Na začetku tretje tretjine je s projektilom iz srednjega dela mariborsko obrambo presenetil Nejc Berlisk, le nekaj sekund kasneje pa je svoj prispevek dodal še jeseniški kapetan Miha Brus. Za končni izid je s hat trickom poskrbel Sašo Rajsar.

HK Playboy Slavija : HK MK Bled 7:0

(2:0, 4:0, 1:0)

Strelci: 1:0 Šimunovič (Snoj, 2. PP1), 2:0 Sotlar (Sodržnik, Zagorc Pilko, 14.), 3:0 Zdešar (Šimunovič, 27.), 4:0 Režek (30.), 5:0 Zdešar (36.), 6:0 Sodžnik (Snoj, 36.), 7:0 Javornik (Peterca, 46.)

Založani so na domačem ledu gostili Blejce kot nesporni favoriti. To so kaj hitro dokazali in še pred koncem druge minute povedli in izkoristili že prvo prednost igralca več. V nadaljevanju, v katerem so prevladovali domači, je bilo kar nekaj izrazitih priložnosti, uspešen pa je bil le domač napadalec Jure Sotlar. V drugem delu je Slavija uspešneje unovčevala prednost, ki si jo je priigrala na ledu. V srednjem delu druge tretjine je dvakrat zadel Jaka Zdešar, svoj prispevek pa je dodal še Gregor Režek in srečanje je bilo praktično odločeno. V zadnjem delu je pritisk Slavije popustil, tako da si je tudi Bled ustvaril nekaj priložnosti, uspešen pa je bil le Blaž Javornik, ki je potrdil visoko domačo zmago.

Zell am See : HK Celje 10:6

(3:1, 6:3, 1:2)

Strelci: 1:0 Rataj (Vala, 2.), 2:0 Vala (Stefan, 8.), 3:0 Rataj (Vala, Stefan, 11.), 3:1 Kastelic (Jezovšek, 18.), 4:1, Stefan (Vala, Rataj, 26.), 5:1 Winzig (Schernthaner, Trummer, 26.), 5:2 Zupanc (Ograjenšek, Knez, 29., PP1), 6:2 Winzig (Wilfan, Tschernutter, 29.), 6:3 Jezovšek (34.), 7:3 Vala (Winzig, Rataj, 35., PP1), 8:3 Dinhopel (Großlercher, Vala, 35.), 8:4 Knez (Ograjenšek, Zupanc, 36.), 9:4 Wilfan (Hochwimmer, Winzig, 38.), 9:5 Jezovšek (Kastelic, 42., PP1), 9:6 Kastelic (Čuvan, Jezovšek, 45.), 10:6 Rataj (Großlercher, Vala, 51)

Celjske hokejiste je pot vodila v Zell am See. Avstrijci se borijo za mesto med prvimi petimi ekipami, katere se neposredno uvrstijo v četrtfinale. Zato so domači krenili ofenzivno in si hitro ustavili prednost treh zadetkov. Pred koncem prvega dela je Nejc Kastelic zaostanek nekoliko omilil. Druga tretjina je prinesla pravo revijo zadetkov, uspešnejši pa so bili domačini. Celjani so se napadalno usmerjenim domači poskušali postaviti po robu z enako taktiko in na tak način poskušali držati korak, vendar so bili domači strelsko uspešnejši. V zadnji tretjini se je revija zadetkov ustavila, obiskovalci pa so videli še tri zadetke. Dva so prispevali Celjani, enega pa domačini.

HC Ghardeina : HK Triglav 3:2

(0:0, 1:1, 1:1, 1:0)

Strelci: 0:1 Berčič (Novak, Logar, 34.), 1:1 Stanley (Bregenzer, 35.), 2:1 Stanley (Kostner, Stampfer, 48.), 2:2 Zupan (Čimžar, 57.), 3:2 Stanley (Birnstill, 61)

Hokejisti Triglava se z gostovanja vračajo s točko. V napetem srečanju bi se lahko veselili tudi zmage, vendar so domači v svojih vrstah imeli strelsko razpoloženega Dylana Stanleya, ki je s hat trickom domačim prinesel zmago že po nekaj sekundah podaljška. Gardena je pričela srečanje zelo napadalno, Triglav pa je uspešno odbijal vse napade. V drugem delu so kranjski Orli izenačili moči na ledu, preko Jana Berčiča pa tudi povedli. A vodstvo je trajalo kratko. V osmi minuti tretje tretjine so domači povedli in izkoristili minute, v katerih so narekovali oster tempo. Triglav je v lovu za izenačenjem uspel štiri minute pred iztekom rednega dela. V podaljšku pa je Stanley zadel po vsega 18. sekundah in domačim zagotovil še drugo točko.